‹ Prev
Next ›
Sparco Return Address Stamp - Custom Message Stamp - 0.50" Impression Width x 1.63" Impression Length - Blue - 1 Each
Ships in 3-5 Business Days
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Impression Color | Blue |
| Impression Width | 0.50" |
| Impression Type | Custom Message Stamp |
| Impression Length | 1.63" |
| Weight (Approximate) | 1.44 oz |
| Product Name | Return Address Stamp |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | Sparco Products |
| Country of Origin | United States |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | Stamp & Pad |
Description
Return address stamp makes a 1/2" x 1-5/8" impression of your address to save you time in mailing envelopes and packages. Stamp accommodates up to four lines with 22 maximum characters per line for your address. Contact customer service to customize.
People who bought this also bought
Alternative Products
Reviews
No Reviews