‹ Prev
Next ›
Sparco Large Business Address Stamp - Custom Message Stamp - 0.88" Impression Width x 2.75" Impression Length - Blue - 1 Each
Ships in 3-5 Business Days
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Impression Color | Blue |
| Impression Length | 2.75" |
| Impression Width | 0.88" |
| Impression Type | Custom Message Stamp |
| Weight (Approximate) | 3.52 oz |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Large Business Address Stamp |
| Manufacturer | Sparco Products |
| Country of Origin | United States |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | Stamp & Pad |
Description
Large business address stamp makes a 7/8" x 2-3/4" impression of your business address to save you time. Stamp accommodates up to six lines with 37 maximum characters per line for your business address. Contact customer service to customize.
People who bought this also bought
Alternative Products
Reviews
No Reviews