‹ Prev
Next ›
Officemate Supply Baskets - 2.4" Height x 10.1" Width x 3.1" Depth - Black - Plastic
- Keeps supplies, keys and cell phones handy.
- Stacks easily for storage when not in used.
- Ideal for storing loose supplies, crafts and more.
Product Details
General Information
| Manufacturer Part Number | 26200 |
| Product Material | Plastic |
| Product Color | Black |
| Stackable | Yes |
| Recycled Content | 30% |
| Product Name | Supply Baskets |
| Width | 10.1" |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Packaged Quantity | 3 |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Assembly Required | No |
| Depth | 3.1" |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Height | 2.4" |
Product Information
| Brand | Officemate |
| Type | Multipurpose Desktop Supplies |
Description
Keeps supplies, keys and cell phones handy. Ideal for storing loose supplies, crafts and more. Nested to save space.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews