‹ Prev
Next ›
HSM Shred Disposal Bin - Lockable Container, Tamper Proof Lid - Gray
Ships 2-3 Business Days
Product Details
General Information
| Product Name | Shred Disposal Bin |
| Width | 11" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Height | 30" |
| Manufacturer Website Address | http://www.hsm.us |
| Manufacturer | HSM GmbH + Co. KG |
| Assembly Required | No |
| Depth | 20" |
| Country of Origin | Canada |
Product Information
| Brand | Cathedral Products |
| Type | Accessories |
Description
Designed to fit in tight spaces this lockable shred bin has a tamper-proof lid for confidential disposal. Wide slot provides a convenient insertion point for confidential documents that need to be shredded. Grips on both ends allow easy emptying.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews