‹ Prev
Next ›
At-A-Glance Weekly Planner, Black, Pocket, 3 1/2" x 6" - Pocket - Julian Dates - Weekly - 12 Month - January 2026 to December 2026 - 1 Week Double Page Layout - 3 1/2" x 6" Sheet Size - White Sheet - Stapled - Paper, Poly - Black Cover - 1 Each
Non-Returnable
- Soft vinyl cover and a compact design; plan your week your way with open scheduling.
- One week per two-page spread; ruled block-style for open scheduling.
- Current and future months reference.
- High-quality paper with superior ink bleed resistance.
Product Details
General Information
| End Month | December |
| Ink Color | Blue |
| Julian Dates | Yes |
| Date Format | Weekly |
| Binding Type | Stapled |
| Sheet Width | 3 1/2" |
| Sheet Color | White |
| Sheet Height | 6" |
| Time Period | 12 Month |
| Start Month | January |
| Size Standard | |
| Package Type | Retail |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | 2024 Weekly Planner, Black, Pocket, 3 1/2" x 6" |
| Product Material | Paper ~ Poly |
| Country of Origin | United States |
| Environmental Certification | Sustainable Forestry Initiative (SFI) |
| Features | Ruled Daily Block |
| Manufacturer | ACCO Brands Corporation |
| Manufacturer Website Address | http://www.acco.com |
Product Information
| Brand | At-A-Glance |
| Type | Appointment Book |
Description
Soft vinyl cover and a compact design; plan your week your way with open scheduling. One week per two-page spread; ruled block-style for open scheduling; current and future months reference. High-quality paper with superior ink bleed resistance.
People who bought this also bought
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews